Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

Utworzono dnia 16.09.2020
Czcionka:

W dniu 12.09.2020 zawodnicy LUKS MGOKSiR Korfantów uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w tenisie stołowym. Turniej odbył się w hali sportowej w Turawie. Podopieczni trenera Wojciecha Tobiasza: Michał Bagiński wraz z Leonem Ciesielskim rywalizowali w kategoriach kadetów i młodzików. Michał Bagiński w kategorii kadetów zdobył trzy medale w wszystkich kolorach: złoto w grze podwójnej wraz z Michałem Wodniakiem (LZS Żywocice), srebro w grze mieszanej z Amelią Gargol (MLUKS WAKMET Bodzanów) oraz brąz w grze pojedynczej, gdzie był blisko finału, przegrywając 2:3 z Szymonem Rogozińskim (AZS PWSZ Nysa). Leon Ciesielski zajął miejsce w przedziale 9-16 w grze pojedynczej, zaś w grze podwójnej wraz z Michałem Czechem (STS Brynica) zajęli miejsce 9. Turniej przebiegał w miłej i przyjacielskiej atmosferze, a młodzi adepci tenisa stołowego, mogli nabyć kolejne cenne doświadczenia na swojej sportowej ścieżce.